awaryjne otwieranie auta

Każdego dnia setki osób nie może dostać się do własnego auta. Powodem tego problemu jest brak kluczyków od samochodu. Kluczyków, które dopiero po sprawdzeniu wszystkich kieszeni i możliwych miejsc, zauważamy w stacyjce auta. Pierwszym naszym odruchem jest złapanie za klamkę i energiczne szarpanie. Na nic jednak to się zdaje – nasz samochód zatrzasnął się.

Samodzielne otwieranie zatrzaśniętego auta

Zatrzaśniecie samochodu w pobliżu naszego domu, czy mieszkania nie stanowi dla nas większego problemu. Wystarczy zawrócić się po zapasowy kluczyk, który posiada praktycznie każde auto. Prawdziwe problemy zaczynają się dopiero wtedy, gdy jesteśmy z dala od miejsca zamieszkania. O ile możemy, dzwonimy do bliskiej osoby z prośbą o przywiezienie kluczyków. Jednak życie bywa przekorne, dlatego w takich sytuacjach zwykle nikt nie może nam pomóc. Zdani na siebie, mamy kilka możliwości zaradzenia całej sytuacji.

Najprostszym rozwiązaniem, które jest najłatwiejsze, to zbicie szyby w naszym aucie. Nie ukrywajmy jednak, że żaden właściciel tego nie zrobi – chyba, że w samochodzie utknęło dziecko, a jest upalne lato. Zniszczenie szyby jest prostym, ale nie najlepszym rozwiązaniem. Czyniąc to możemy się pokaleczyć zbitym szkłem. Oprócz tego późniejsza wymiana szyby sporo kosztuje. Rozwiązanie to jest zatem nieopłacalne. Dużo lepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy doświadczonej osoby.

Pogotowie Zamkowe – awaryjne otwieranie drzwi

O zatrzaśnięcie samochodu z kluczykami w środku nie jest trudno. Wystarczy chwila naszej nieuwagi, zbytni pośpiech i gotowe. Wbrew pozorom dość często zdarza nam się nie wyjąć kluczyka ze stacyjki, zamknąć w zabieganiu drzwi od auta, które złośliwie zostaje zatrzaśnięte. W takiej sytuacji lepiej jest nie kombinować – od razu zadzwoń do ślusarza, który pomoże Ci dostać się do środka auta.

W Łodzi, podobnie jak na terenie całej Polski, działają firmy oferujące taką całodobową pomoc. Pogotowie Zamkowe, które znajdziesz na stronie: https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/, jest jedną z takich firm. Dzięki pomocy doświadczonego ślusarza możesz szybko, łatwo oraz tanio dostać się do samochodu. Takie nieinwazyjne otwieranie aut, przez wykwalifikowanych techników, jest bez wątpienia najlepszą alternatywą. Bez względu na porę dnia, czy nocy możesz – bez uszkodzenia – auta odzyskać do niego pełny dostęp. Jest to możliwe dzięki całodobowej usłudze Pogotowia Zamkowego, które działa na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości.

Dodaj komentarz