różowe kulki gejszy

Do niedawna gadżety erotyczne kojarzyły się wyłącznie z filmami porno albo perwersyjnymi zabawami. Obecnie są one postrzegane jako atrakcyjne urozmaicenie współżycia i elementy eksperymentów, które mają podgrzać temperaturę w sypialni. Oto najpopularniejsze zabawki erotyczne, które zapewnią niesamowite doznania obojgu partnerom.

Kulki gejszy

Kulki gejszy są gadżetem przeznaczonym dla kobiet, które oprócz spotęgowania doznań, mają także działanie prozdrowotne – poprawiają bowiem napięcie mięśni Kegla. Choć wydaje się, że ich aplikacja może sprawiać trudność, wbrew pozorom jest bardzo prosta. Najłatwiej jest umieścić je w pochwie bądź odbycie (kulki przeznaczone są do zarówno do użycia pochwowego jak i analnego, należy jednak zachować odpowiednią kolejność penetracji) w pozycji stojącej, z jedną nogą uniesioną, ale z powodzeniem można to zrobić na leżąco – wszystko zależy od stopnia rozluźnienia partnerki. Początkujący, którzy nie korzystali jeszcze z żadnych gadżetów erotycznych, powinni zwrócić uwagę na rozmiar kulek, bo występują w kilku wariantach. Najlepiej jest zacząć od najmniejszych i potem, stopniowo, nabywać coraz większe. Jeżeli już masz swoje ulubione różowe kulki gejszy to ich stymulacja odbywa się się na zasadzie wkładania i wyjmowania, chociaż dużą przyjemność daje także umieszczenie ich w odbycie lub penetracji, bowiem w każdej większej kulce znajduje się kilka mniejszych, które wibrują podczas poruszania się.

Wibratory

Wibratory mogą być z powodzeniem używane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, którzy chcą nieco poeksperymentować – ten gadżet erotyczny doskonale nadaje się do masażu prostaty. Na rynku istnieje całe mnóstwo wibratorów, różniących się kształtem i kolorem. Najbardziej popularny jest jednak klasyczny, o prostym kształcie i właśnie on polecany jest dla par, które dopiero rozpoczynają przygodę z zabawkami erotycznymi. Innym typem wibratora, jest stymulator punktu G, który posiada zakrzywioną i nieco spłaszczoną główkę. Ma on niewielki rozmiar i dobrze sprawdza się podczas zabaw we dwoje. Największą przyjemność zapewniają jednak wibratory króliczki, których nazwa pochodzi od kształtu przypominającego królicze uszy. Dzięki temu gadżetowi możliwa jest jednoczesna stymulacja wnętrza pochwy i łechtaczki. W przypadku mężczyzn, najlepiej sprawdzą się wibratory klasyczne, które nie służą wyłącznie do penetracji analnej, ale mogą stanowić urozmaicenie gry wstępnej bądź samego współżycia, na przykład poprzez masowanie nimi genitaliów partnera.

Pierścień na penisa

Gadżet erotyczny, który zapewnia maksimum przyjemności zarówno mężczyźnie jak i jego partnerce. Ich zadaniem jest ponadto wydłużyć erekcję (co sami Panowie nie zawsze potwierdzają, zgodnie jednak twierdzą, że używanie pierścienia na penisa prowadzi do intensywniejszego orgazmu), można więc powiedzieć, że pierścienie stanowią idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dodatkowo, wiele z nich posiada dwie nakładki – jedną służącą do stymulacji moszny i jedną do stymulacji łechtaczki, co sprawia, że są one jednymi z najbardziej wielofunkcyjnych gadżetów erotycznych.

Dodaj komentarz