Ślub to wydarzenie, które jest uznawane za jedno z najważniejszych przeżyć w życiu, stąd też zwłaszcza w przypadku kobiet dokładane są wszelkie starania, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie, zarówno dla siebie, jak i dla przyszłego męża ale i zgromadzonych gości. Nie dziwi więc pogoń za trendami makijażowymi, czy też śledzeniem trendów upięć ślubnych, jednak suknia ślubna i welon są niemalże synonimami tej wyjątkowej uroczystości, dlatego dla przyszłej panny młodej jej wybór jest bardzo ważny, przez to też zapewne w wielu przypadkach dosyć trudny. Warto zatem przyjrzeć się panującym trendom, aby móc wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Mieszanka stylów oraz przekroju modeli z poprzednich sezonów w nowej kombinacji , jest to zdecydowanie recepta na idealną suknię ślubną.

W tym poście postaramy się wszystkie trendy, które zaprezentowane zostały na rok 2017 oraz nie sposób je przegapić. Bogate w detale a także wysokiej jakości materiały, a więc hafty, koronki, tiule a także o wiele więcej cennych materiałów.

Kroje

Wśród propozycji pojawiają się modele dla każdego rodzaju sylwetki. Nie może więc pod żadnym pozorem zabraknąć jak zawsze klasycznych krojów w stylu księżniczki, a także sukni ślubnych w stylu syrenki. Co przyciąga naszą uwagę jest to z pewnością ilość lekkich konstrukcji stworzonej ze spódnicy wykonanej w delikatnych tkanin takich jak na przykład krepa. Kostiumów, które to są niczym druga skóra, wręcz idealnie dopasowane sukienki dla kobiet wysokich oraz szczupłych. Więcej o rodzajach sylwetek znajdziesz na modnewesele.com

Inne kroje, to jak wspomniano powyżej a więc suknie w stylu syrenki i suknie z obszernymi spódnicami. Odcinane są one pod biustem jest, to krój w którym będziesz czuła się komfortowo a zarazem bajecznie pięknie.

Dekolty

Chociaż istnieje wiele rodzajów dekoltów, to jednak suknie ślubne z transparentnym dekoltem cieszą się wielką popularnością. Dekolt, który to został uszyty z haftowanego tiulu a do tego gorset z koronki razem z drobnymi szczegółami. Są to zdecydowanie bardzo korzystne dekolty dla każdej kobiety.

Jeśli jednak chcesz, by Twoja suknia ślubna był nieco bardziej seksowna , to zdecyduj się na model z dekoltem będącym w kształcie litery V, który to jest rekomendowany dla każdej Panny Młodej,a szczególnie dla tych kobiet pełniejszymi kształtami, ale z małymi piersiami.

Te dwa wspomniane typy dekoltów będą zdecydowanie trendami tego sezonu. Jednak znajdą się też suknie z dekoltem na plecach… a więc, klasyk ostatnich sezonów. Prostota konstrukcji z przodu za to jest rekompensowana mocno zdobionymi plecami.

Kolor

Kolory sukien ślubnych są ciągle dominacją bieli, by wybrać coś dziewczęcego a także alternatywnego, wówczas mamy odcienie herbacianej róży, nude a także kolor szampański są idealnym rozwiązaniem dla takich ceremonii. W takich oto przypadkach używany jest tiul, a do tego bogate zdobienia i a także luksusowe materiały.

A więc obowiązujące trendy dają nam naprawdę bardzo szeroki zakres wyboru, decydując się warto mieć na uwadze swoje własne upodobania, oraz jaki wizerunek chce się wykreować, czy może klasyczny, czy też dziewczęcy, a może nieco bardziej seksowny ?

Dodaj komentarz