Dla wielu chłopców 18 urodziny są jak inicjacja, zamiana z chłopca w prawdziwego mężczyznę, dlatego też prezenty dla solenizanta powinny być dojrzałe i dobrze przemyślane. Na pewno łatwiej kupić upominek dla małego chłopca niż dla mężczyzny, który jedną noga wkroczył już w dorosłe życie, ale przy odrobinie kreatywności można wymyślić coś ciekawego. Zobacz, jakie prezenty na 18 urodziny dla chłopaka na pewno będą trafione.

Aparat fotograficzny

Jeśli solenizant lubi uwieczniać wyjątkowe chwile na zdjęciach, fascynuje go fotografia i uchwytywanie wyjątkowych chwil, wspieraj go w realizowaniu tych pasji i w ramach prezentu na 18 urodziny podaruj mu aparat fotograficzny. Nawet najlepszej jakości aparat w telefonie komórkowym nie zastąpi tego pierwszego aparatu, który nawet jeśli nie będzie sprzętem z najwyższej półki, to na pewno uchwyci nie jedno, wyjątkowe ujęcie.

Laptop, tablet

18 urodziny to najwyższy czas, by zastanowić się, co dalej. Kim chcę być w przyszłości, jakiego zawodu chcę się nauczyć, co mnie interesuje i … na jakie studia się wybrać. Każdy student na pewno doceni dobrej jakości tablet czy laptop, który ułatwi mu dalszą naukę. Można już dziś pomyśleć o takim sprzęcie i podarować go właśnie z okazji 18 urodzin. Taki prezent na pewno zostanie dobrze wykorzystany.

Zegarek

Porządny, elegancki zegarek jest wizytówką każdego prawdziwego mężczyzny, dlatego będzie to idealny prezent dla 18 – latka, który właśnie wkroczył w dorosłe życie. Taki upominek będzie nie tylko dopełnieniem każdej stylizacji, ale również wyjątkową pamiątką tego niezwykłego dnia, która zostanie z nim na długie lata.

Wyjazd na obóz sportowy

Dzisiejsze pokolenie nastolatków coraz częściej zamiast na boisku czy basenie można spotkać przed komputerem lub z telefonem w ręku, dlatego też, by przełamać ten trend zafunduj 18 – latkowi z okazji jego święta porcję zdrowego ruchu, ale w ciekawym i interesującym wydaniu.

Wyjazdy na obozy sportowe dla młodzieży organizowane są w ciekawych miejscach w Polsce i za granicą, posiadają bogaty program i wiele ciekawych wycieczek i zajęć. Będzie to ciekawa rozrywka na ferie lub wakacje, gdzie nikt nie będzie się nudził, wręcz przeciwnie, każdy 18 – latek znajdzie na takim obozie wiele atrakcji dla siebie.

Kurs na prawo jazdy

Każdy nastolatek marzy o własnym samochodzie, jest to jednak bardzo kosztowne marzenie i nie zawsze możliwy do spełnienia. Można jednak, chociaż w pewnym stopniu przyczynić się do jego realizacji i opłacić solenizantowi kurs na prawo jazdy. Będzie to dobry start w dorosłe życie i pierwsze, oprócz matury oczywiście, wyzwanie do zrealizowania.

Szybka pomoc finansowa

W sfinansowaniu tych i innych prezentów na 18 urodziny pomogą szybkie pożyczki. To na pewno najprostszy i najszybszy sposób, by poradzić sobie z brakiem gotówki i kupić wymarzony prezent dla 18 latka.

O szybkie pożyczki możesz zawnioskować w stacjonarnych firmach udzielających takich właśnie pożyczek lub serwisach świadczących swe usługi za pośrednictwem Internetu. To taki sposób finansowania, który nie wymaga załatwiania mnóstwa formalności, jak chociażby zaświadczenia o źródle i wysokości zarobków oraz długiego oczekiwania na przyznanie decyzji kredytowej. Wystarczy już 15 minut by uzyskać decyzję kredytową i otrzymać gotówkę z pożyczki.

Dodaj komentarz