Programy językowe są to programy które mają na celu ułatwienie nam nauki wybranego przez nas języka obcego. Przykładem takiego oprogramowania jest Angielski „At once!” jest to wszechstronny i nowoczesny program do nauki języka angielskiego dla początkujących jaki i dla średnio zaawansowanych. Z aplikacją tą szybko i skutecznie nauczymy się nowych słówek czy całych zwrotów przydatnych na co dzień. Regularnie ćwicząc z programem poznamy prawidłową wymowę jak i intonacje, a także nabierzemy brytyjskiego akcentu. Dzięki temu programowi nie będziemy mieli problemu ze zrozumieniem cudzoziemców. Są tam umieszczone współczesne nagrania i filmy wideo z Wielkiej Brytanii które zostały specjalnie nakręcone na potrzeby programu oraz zdjęcia z egzotycznych zakątków świata sprawiają że nauka języka angielskiego za tym program staje się prawdziwą przyjemnością.

Multimedialny kurs Angielskiego jest jak najbardziej idealną formą nauki zarówno dla osób już uczących się angielskiego aczkolwiek stanowi on doskonałe wzbogacenie i uatrakcyjnienie nauki. Materiały językowe zostały podzielone na 13 grup tematycznych dzięki czemu każdy w łatwy sposób znajdzie coś dla siebie. Kurs ten jest również przeznaczony do nauki języka dla całej rodziny.

Posiada on wbudowany mechanizm do tworzenia wielu kont użytkowników. Program automatycznie odznacza wykonane już wcześniej przez nas ćwiczenia. Aplikacja ta została wyposażona w moduł który ma na celu nauki przydatnych słówek początkującym użytkownikom. Wszystkie słówka są zilustrowane co pozwala nam w jeszcze szybszy sposób na ich przyswajanie. Program ten oczywiście ni e uczy nas tylko słówek ale także całych użytecznych zwrotów czy wypowiedzi. Warto zwrócić uwagę filmy, które prezentują autentyczne wypowiedzi Brytyjczyków. Poprzez możliwość nagrywania naszej wypowiedzi możemy w łatwy sposób porównać nasz akcent z profesjonalnymi lektorami. Twórcy programy zrobili wszystko aby nauka języka angielskiego była świetna zabawą. Aplikacja ta jest nowoczesnym , profesjonalnym programem którego zaletą jest bardzo rozbudowane materiały multimedialne takie jak:

– specjalnie kręcone w Wielkiej Brytanii filmy wideo,
– setki oryginalnych zdjęć i nagrań z udziałem profesjonalnych lektorów.

Bardzo atrakcyjna szata graficzna znacznie ułatwia nam naukę. W tym programie znajdzie się również coś dla zaawansowanych użytkowników. Niektóre prezentowane w aplikacji słówek wykraczają poza podstawowy poziom, a ciekawym i kuszącym zadaniem na pewno będzie dopasowywanie ich do bardzo trudnych angielskich definicji.

Dodaj komentarz