Rynek samochodów osobowych, użytkowych, dostawczych, a nawet ciężarowych co roku ubogaca się o oryginalne modele samochodów. Każdy fabrykant dedykuje nad wyraz dużo czasu dodatkowo środków na ich powstanie. Wynik ma jedynie jeden zamysł: musi być ulepszony, ciekawszy, w wyższym stopniu sprawny także bardziej zajmujący od konkurencji.

Jak słychać którykolwiek samochód idzie aktualnie sprawdzić na platformie Moto TV. Dobrze wiemy, iż każdy następny samochód to artystyczne, ponadczasowe dzieło sztuki i dokładnie dzięki temu, że projektanci patrzą w przyszłość idzie sformować siłę danego koncernu samochodowego. Powinno się bezspornie także mieć dobrą rękę oraz pokaźne wyczucie gustów.

Bez względu na to na jaki kontynent powstaje samochód powinno się założyć czy uda się dojść z danym wytworem na tak zwany rynek lokalny.
Amerykanie specyficznie zauważają samochody od europejczyków. W następstwie tego ten sam model będzie różnić się surowcami użytymi do wykończenia wnętrza, mocą silników, a przede wszystkim ceną. Niewątpliwie trudno jest każdemu dogodzić, ale właśnie za to hajs biorą biura designerskie zarządzane przez najlepszych generałów w swojej specjalności.

Samochody marki KIA jeszcze kompletnie niedawno były czymś co można określić mianem „produkt uboczny”, który powstał na zasadzie wpakowania do jednego worka tego co pozostało z wyprodukowania innych pojazdów. Na szczęście KIA odkryła Petera Schreyera, człowieka, który świat KIA wywrócił do góry nogami.
Stworzył samochody, za jakimi wszyscy się odtwarzają, a na jeden z nich /najświeższą KIA Sportage/ trzeba wyczekiwać w półrocznej kolejce. Już pierwsze galerie foto oraz filmy video sprawiły lawinę pytań o nowe auto. To się zwie siła przebicia i trafianie w gusta konsumentów. Ani chybi to nie jedyny przypadek tak udanego dzieła.

I to bez względu na koncern samochodowy. Takich wzorców możemy pomnażać. Audi, Opel, Volkswagen, Volvo, Saab, Fiat, Alfa Romeo, Citroen, Renault, BMW, Mitsubishi, Hyundai, Toyota, Nissan oraz wiele innych koncernów w swojej historii ma takie samochody.

Dodaj komentarz